Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одна из самых популярных моделей мирового производителя солнцезащитных очков RAY BAN.
Линзы изготовлены из минерального стекла. Эти очки выбирают для вождения, рыбалки, занятий спортом и просто как обычный аксессуар.
В комплект входит:
Очки - 1шт
Футляр - 1шт
Салфетка - 1шт
Книжечка - 1шт
Картонная коробочка - 1шт
Замеры: Ширина оправы - 140мм, ширина линз - 60мм, высота линз - 50мм, длина заушника - 130мм
| Основні | |
|---|---|
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Різні кольори |
| Градієнти | Ні |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Матеріал оправи | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Поляризація | Ні |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Форма | Авіатор |
| Фотохромні | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри | |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Ширина лінзи | 60 мм |
- Ціна: 1 250 ₴




