
Поляризовані сонцезахисні окуляри RAY BAN (арт. RB3448P) золотиста оправа/ чорна лінза
- В наявності
- Код: RB3448P
1 213 ₴
+380 (50) 155-45-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал оправи: ацетат целюлози
Матеріал лінзи: полікарбонат
Колір оправи: золотистий
Колір лінз: чорний
Заміри: ширина оправи — 130 мм, ширина лінз — 54 мм, висота лінз — 53 мм, довжина завушника — 142 мм

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Градієнти | Ні |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Стать | Унісекс |
| Поляризація | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Колір лінз | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота лінзи | 53 мм |
| Довжина завушника | 142 мм |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Ширина лінзи | 54 мм |
- Ціна: 1 213 ₴





