
Сонцезахисні окуляри RAY BAN Ferrari UV400 (арт. RB3715M) коричневий
- В наявності
- Код: RB3715M
1 290 ₴
+380 (50) 155-45-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одна з найпопулярніших моделей світового виробника сонцезахисних окулярів RAY BAN.
Виглядайте стильно та захищайте свої очі з максимальним комфортом.
Матеріал: високоякісний метал та мінеральне скло
У комплект входить:
Окуляри — 1 шт.
Футляр - 1шт
Серветка — 1 шт.
Книжечка - 1шт
Картонна коробочка — 1 шт.
Заміри: Ширина оправи — 130 мм, ширина лінз — 60 мм, висота лінз — 48 мм, довжина завушника — 144 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Країна виробник | Італія |
| Градієнти | Ні |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози/Метал |
| Оптичне покриття | Зміцнюючі, Гідрофобний |
| Стать | Унісекс |
| Поляризація | Ні |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Скляні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Фотохромні | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Колір лінз | Коричневий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри | |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Довжина завушника | 144 мм |
| Міст | 20 мм |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Ширина лінзи | 60 мм |
- Ціна: 1 290 ₴








